Platynowa Karta Pacjenta

DBAMY O TWOJĄ FIRMĘ

Częste pytania:

Co to jest Platynowa Karta Pacjenta?

Platynowa Karta Pacjenta jest to karta dla Właścicieli firm oraz ich Pracowników uprawniająca do dożywotniego badania wzroku w salonach optycznych OPTYQ i Centrum Zdrowia Oka oraz 20% rabatu na okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Nie dotyczy soczewek kontaktowych, płynów do ich pielęgnacji oraz innych akcesoriów. Badania wzroku mogą odbywać się dowolnie często i ich liczba jest nieograniczona.

 

Kto może otrzymać Platynową Kartę Pacjenta?

Kartę może otrzymać każdy Pracodawca i Pracownik firmy na wniosek złożony mailowo na adres:

platynowakartapacjenta@optyq.pl

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać Kartę?

Aby otrzymać Kartę wystarczy wysłać listę z imionami
i nazwiskami właścicieli firm, członków zarządów i rad nadzorczych oraz pracowników firmy wraz z danymi teleadresowymi osoby odpowiedzialnej za odbiór kart, dołączyć logo firmy oraz wysłać adres mailowy podany powyżej. Nasz Doradca oddzwoni do Państwa aby ustalić termin odbioru gotowych kart w wybranym salonie OPTYQ lub Centrum Zdrowia Oka.

 

Ile kosztuje Platynowa Karta Pacjenta i jak wygląda umowa współpracy?

Karta jest totalnie bezpłatna zarówno dla Pracodawcy jak również Pracownika. Nie wiąże nas także żadna umowa współpracy. Karta jest prezentem dla Pracowników i Pracodawcy od sieci salonów optycznych OPTYQ i Centrum Zdrowia Oka.

 

Jak wygląda Platynowa Karta Pacjenta?

Karta zawiera numer seryjny, imię i nazwisko pracownika oraz nazwę i logo firmy. Przykładową kartę można zobaczyć na ilustracjach obok.

 

Jakich badań dotyczy Platynowa Karta Pacjenta?

Karta dotyczy wszystkich badań wzroku polegających na doborze mocy soczewek okularowych. Nie dotyczy badań pod kątem doboru soczewek kontaktowych oraz ćwiczeń ortoptycznych i pleoptycznych oraz badania na synoptoforze.