Aktualne oferty pracy

SZUKASZ PRACY? DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Osoby zainteresowane poniższymi ofertami prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem na adres mailowy:

kariera@optyq.pl

W treści maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska oraz miasto.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

DORADCA KLIENTA

MIEJSCE ZATRUDNIENIA: LUBLIN / OPOLE LUBELSKIE / KRASNYSTAW / SANDOMIERZ / CHEŁM / PARCZEW / HAJNÓWKA / GORLICE / SIEDLCE/ KRAŚNIK / ZĄBKI / BIELSK PODLASKI / REMBERTÓW / RADOM / SUCHEDNIÓW

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb najmłodszych pacjentów oraz współpracę z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi lekarzami okulistami, ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy, umawianie terminów świadczeń medycznych, udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług.

JESTEŚ KANDYDATEM, KTÓREGO SZUKAMY JEŚLI:

jesteś komunikatywny, łatwo nawiązujesz kontakty,
odznaczasz się wysoką kulturą osobistą,
jesteś samodzielny,
posiadasz umiejętność pracy w zespole,
posiadasz umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej,
swobodnie poruszasz się w środowisku internetowym oraz MS Office,
jesteś gotowy odbyć kilkudniowe szkolenie poza miejscem zamieszkania.

POZNAJ KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:

atrakcyjne warunki finansowe – motywacyjny system wynagrodzeń,
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie,
udział w szkoleniach wewnętrznych,
cykliczne konkursy sprzedażowe dla pracowników,
możliwość szybkiego awansu.

OKULISTA / OPTOMETRYSTA / ORTOPTYSTA/ REFRAKCJONISTA

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Pacjentów poprzez wykonywanie badań refrakcji wzroku, oraz w zależności od stanowiska: wykrywanie i diagnozowanie wad i chorób układu wzrokowego, dobór soczewek okularowych, kontaktowych oraz innych pomocy wzrokowych, nadzór nad rehabilitacją układu wzrokowego.

WYMAGANIA:

wykształcenie kierunkowe,
uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
zorientowanie na wysoki poziom obsługi Pacjenta